| МОДЕЛЬ | A7300P1-E |
| ТИП | CHARGING PLUG |
| ВХІД | |
| Схема підключення | 1P+N+PE |
| Напруга | 230Vac, ±20% |
| Максимальний струм | 32A |
| Частота | 50/60HZ |
| ВИХІД | |
| Напруга | 230Vac, ±20% |
| Максимальний струм | 32A |
| Номінальна потужність | 7.3kW |
| ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА ТА КЕРУВАННЯ | |
| Тип роз'єму | Type 2 cable |
| Зчитувач RFID | Mifare ISO/IEC 14443 A |
| Режим запуску | Plug&Play/RFID-карта/додаток |
| СПІЛКУВАННЯ | |
| WiFi, Bluetooth | так |
| 4G | Додатково (coming soon) |
| OCPP | OCPP 1.6 JSON, OCPP 2.0 необов’язково (coming soon) |
| СЕРЕДОВИЩЕ | |
| монтаж | Настінне кріплення/кріплення на стовпі |
| Робоча температура | -30℃ ~ 50℃ |
| Робоча вологість | 5% ~ 95% Відсутність конденсату |
| Робоча висота | ≤2000m |
| РОЗМІРИ І ВАГА | |
| Розмір продукту | 320*190*130 mm |
| Продуктвага | 3.55kg |
| БЕЗПЕКА | |
| Ступінь захисту IP | IP55 |
| Клас захисту IK | IK08 |
| Виявлення залишкового струму | AC 30mA / DC 6mA |
| EMC | клас B |
| Сертифікація | CE |
| Сертифікація Стандарт | EN/IEC 61851-1: 2019, EN/IEC 61851-21-2: 2021 |
Читайте останні новини та будьте в курсі новин галузі, знань галузі.
Сонячна PV генерація перевершена 2000 ТВт-год у всьому світі у 2024 році — на них припадає 7% св...