Потужність: 22 кВт
Вихідний струм: макс. 32А
вихідна напруга: 400 В змінного струму
Роз'єм для зарядки кабелю типу 2
Сумісний з OCPP 1.6 (JSON)/2.0
Робота додатків або автентифікація RFID або підключення, відтворення та 4G
Ступінь захисту: lP55
Широка робоча температура -30 ~ 50 ℃
Гарантійний термін: 3 роки
Налаштування струму: ви можете встановити струм, коли електромережа перевантажена.
Запис: ви можете перевірити запис зарядки через додаток у будь-який час.
| МОДЕЛЬ | A022KP1-E-2 |
| ТИП | ВИЛКА ЗАРЯДКИ |
| ВХІД | |
| Схема підключення | 3P+N+PE |
| Напруга | 400Vac, ±20% |
| Максимальний струм | 32A |
| Частота | 50/60HZ |
| ВИХІД | |
| Напруга | 400Vac, ±20% |
| Максимальний струм | 32A |
| Номінальна потужність | 22kW |
| ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА ТА КЕРУВАННЯ | |
| Зчитувач RFID | Mifare ISO/IEC 14443 A |
| Режим запуску | Plug&Play/RFID-карта/додаток |
| СПІЛКУВАННЯ | |
| WiFi, Bluetooth | так |
| 4G | Додатково |
| OCPP | OCPP 1.6JSON, OCPP 2.0 optional |
| СЕРЕДОВИЩЕ | |
| монтаж | Кріплення на стіну / монтаж на стовп |
| Робоча вологість | 5% ~ 95% Відсутність конденсату |
| Робоча висота | ≤2000m |
| РОЗМІРИ І ВАГА | |
| Розмір продукту | 320*190*130 mm |
| Продуктвага | 3.55kg |
| БЕЗПЕКА | |
| Ступінь захисту IP | IP55 |
| Клас захисту IK | IK08 |
| Виявлення залишкового струму | Змінний струм 30 мА/постійний струм 6 мА |
| EMC | клас B |
| Сертифікація | CE |
| Сертифікація Стандарт | EN/IEC 61851-1: 2019, EN/IEC 61851-21-2: 2021 |
Читайте останні новини та будьте в курсі новин галузі, знань галузі.
Сонячна PV генерація перевершена 2000 ТВт-год у всьому світі у 2024 році — на них припадає 7% св...